Organizator:

Prelegenci Kongresu Designu i Architektury

Jerzy Osika

Jerzy Osika

Ekspert biznesu wyposażenia wnętrz i marketingu wystawienniczego. szkoleniowiec, wykładowca i doradca.

Ekspert biznesu wyposażenia wnętrz i marketingu wystawienniczego. szkoleniowiec, wykładowca i doradca. Prowadzi szkolenia ze sprzedaży, visual merchandisingu, marketingu wystawienniczego, zarządzania, motywacji i trendów konsumenckich. Jest wykładowcą na międzynarodowych targach i konferencjach (m.in. w Las Vegas, Toronto, Hongkongu, Mumbaju, Frankfurcie nad Menem, Lipsku, Walencji, Porto, Kijowie). Członek jury konkursów w Polsce (m.in. Diament Meblarstwa, Ekspozycja Roku,) i na świecie (m.in. Global Innovation Awards w Chicago, RetailME Awards w Dubaju i Jeddah). Partner Strategiczny Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli. Przedstawiciel w Polsce światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku. Więcej informacji o trenerze: www.jerzyosika.com.

Wojciech Rynkowski

Wojciech Rynkowski

Ekspert Extradom.pl, od kilkunastu lat pracujący dla portalu.

Ekspert Extradom.pl, od kilkunastu lat pracujący dla portalu. Na co dzień zajmuje się tworzeniem publikacji eksperckich związanych z tematami budowlanymi. Jest także odpowiedzialny za przygotowanie, znanego już branży, katalogu Extradom. Wcześniejsza, wieloletnie praca w banku umożliwia mu całościowe spojrzenie na problematykę rynku mieszkaniowego w Polsce. Bogate doświadczenie zawodowe, połączone z licznymi kontaktami z pracowniami architektonicznymi na terenie kraju, umożliwia mu spojrzenie na tematykę budowlaną zarówno od strony inwestorów jak i architektów. Prywatnie - miłośnik podróży tych bliskich i dalszych, w trakcie których zawsze znajduje czas na spotkania z architekturą i przyrodą.

Małgorzata Michalska - Nakonieczna

Małgorzata Michalska - Nakonieczna

Historyk sztuki, wykładowczyni akademicka, prodziekan kierunku projektowanie wnętrz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie.

Historyk sztuki, wykładowczyni akademicka, prodziekan kierunku projektowanie wnętrz w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, doktorantka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, stypendystka Global Education Outreach Program, wieloletni pracownik Muzeum Wsi Lubelskiej. Brała udział w wielu programach badawczych, edukacyjnych oraz projektach. Propagatorka wiedzy o architekturze historycznej i kulturze. Autorka publikacji z zakresu historii sztuki, architektury i kultury XIX i XX w. Członek Stowarzyszenia Historyków Sztuki. Zainteresowania naukowe to historia sztuki, architektury i urbanistyki XIX i XX w. Kolekcjonerka przedmiotów kultury materialnej, m.in. historycznych cegieł i wieszaków reklamowych.

Mateusz Majewski

Mateusz Majewski

Magister sztuki, tytuł uzyskany na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Studiował także Projektowanie Ubioru na KSA w Krakowie.

Magister sztuki, tytuł uzyskany na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Studiował także Projektowanie Ubioru na KSA w Krakowie. Dotychczas pełnił funkcje grafika kreatywnego w ogólnopolskiej sieci retailowej współpracując z marketerami w tworzeniu doświadczenia klienta oraz wdrożeniu nowych linii produktów. Współpracuje z IKEA Polska jako projektant wnętrz i grafiki, obecnie zatrudniony na stanowisku menedżerskim odpowiada za wypracowanie oraz wdrażanie akcji komercyjnych, witalności i sezonowości. Wykładowca Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania na specjalności aranżacja wnętrz i projektowanie graficzne. Jako freelancer współpracuje z klientami indywidualnymi, deweloperami oraz instytucjami tworząc projekty graficzne i aranżacje wnętrz. Interesuje się cyfrowym malarstwem oraz psychologią designu. Kocha fotografię i magię programów graficznych. Lubi uczyć się i dzielić się zdobytą wiedzą z innymi. Strona www: www.mateuszmajewski.eu

Jakub Ryszard Wysoczański

Jakub Ryszard Wysoczański

Ekonomista, Biegły Rewident, Prezes Zarządu Gemius SA

Ekonomista, matematyk. Ekspert w dziedzinie makroekonomii, współpracujący z Katedrą Polityki Rozwoju i Marketingu, Instytutu Ekonomii i Finansów, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Prowadzi prace badawcze w zakresie wpływu transferów pieniężnych na gospodarkę. Członek Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, Fellow of the Association of Chartered Certified Accountants.