Organizator:

Relacja z Wystawy LUBDREW & METALL 2022

Podziel się

Wystawa LUBDREW & METALL za nami!

Producenci sprzętu do obróbki drewna, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, kleje i środki do drewna,  akcesoria i komponenty dla meblarstwa, a także pokazy oraz solidna dawka fachowej wiedzy zastosowanej w praktyce – tak w skrócie można podsumować Wystawę Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL, która odbyła się w dn. 7-9 października 2022 r. w Lublinie.

W tym samym czasie odbywały się również Targi LUBODM poświęcone branży budowlanej oraz III edycja Lubelskiego Naukowego Kongresu Designu i Architektury, gdzie część wystąpień skoncentrowana była wokół przemysłu drzewnego ze szczególnym uwzględnieniem eko-projektowania. Prelegenci podkreślali m.in. aspekty ekonomiczne eko projektowania w rozwoju zrównoważonym, ideę współpracy architektów i technologów drewna  w eko-projektowaniu czy przykłady praktyki eko projektowania w przemyśle drzewnym.

Podczas trzech dni Wystawcy zaprezentowali szeroką gamę maszyn, produktów i usług. Wśród prezentowanych rozwiązań znalazły się: urządzenia filtracyjne, system precyzyjnego nawiercania płyt meblowych, odpylacze, wyciągi, narzędzia ręczne i elektronarzędzia,  chemia, kleje i środki do drewna, okucia, stosowane w stolarce, szablony HPL i MDF oraz do mebli czy akcesoria mebli i stołów roboczych. Nie zabrakło także  materiałów do szlifowania, strugania ręcznego, toczenia w drewnie, pokazów ich praktycznego zastosowania oraz spotkań ze znanymi twórcami i youtuberami.

Organizatorzy dziękują Zwiedzającym, Wystawcom, Współwystawcom, Patronom Honorowym, Branżowym, Medialnym oraz Partnerom za współtworzenie Wystawy LUBDREW & METALL oraz Targów LUBDOM. Już teraz zapraszają do udziału w kolejnej edycji wydarzenia, która odbędzie się w dniach 25-26 marca 2023 r.

LUBDREW & METALL w obiektywie

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Wystawy LUBDREW & METALL.

LUBDREW & METALL 2022