Organizator:

Weź udział w DREMA Tour 2024!

Podziel się

Edycja targów DREMA 2023 potwierdziła, że połączenie innowacji i edukacji praktycznej ma fundamentalne znaczenie dla przyszłości przemysłu meblarskiego w naszym kraju. Aby jeszcze lepiej wspierać i motywować polskich przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w tych trudnych czasach, wychodzimy z inicjatywą DREMA Tour. To największy i najważniejszy cykl wydarzeń w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej zaplanowany na rok 2024, wspierany przez liderów rynku: firmy z sektora obróbki drewna i producentów mebli, jak również kluczowe stowarzyszenia i fachowe media.

 

Wyzwania związane z kryzysem w branży mobilizują firmy do poszukiwań coraz bardziej ekonomicznych i skutecznych rozwiązań, które dostępne będą w ramach akcji DREMA Tour w trzech miastach: w Katowicach (19-21 kwietnia 2024, targi DREMASILESIA), Lublinie (21-22 czerwca 2024, targi LUBDREW) oraz w Poznaniu (10-13 września 2024, targi DREMA). Warto już dziś zaplanować udział w DREMA TOUR 2024!

DREMA TOUR 2024 to cykl najważniejszych wydarzeń branży drzewno-meblarskiej w Polsce, wspierany przez liderów rynku: firmy z sektora obróbki drewna i producentów mebli, jak również kluczowe stowarzyszenia i media branżowe.

Celem działań jest wzmocnienie pozycji liderów w skali krajowej oraz międzynarodowej. Aktualnie w organizowanych przez Grupę MTP wydarzeniach (#LUBDREW, #DREMASILESIA, #DREMA) biorą udział czołowi wystawcy i liczni zwiedzający z całej Europy, co pokazuje siłę tychże przedsięwzięć i zaangażowanie otoczenia.

W 2024 roku zaplanowana została trasa, składająca się z trzech dużych wydarzeń targowych (#LUBDREW, #DREMASILESIA, #DREMA) prezentujących maszyny i narzędzi do obróbki drewna, stanowiących najważniejsze spotkania przedstawicieli branży drzewno-meblarskiej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wszystkie wydarzenia pod szyldem DREMA TOUR organizowane są w 3 modułach: AKADEMIA, POKAZY i TARGI.

Zapraszamy do uczestnictwa!

-> DREMASILESIA: Katowice, 19-21 kwietnia 2024

-> LUBDREW: Lublin, 21-22 czerwca 2024

-> DREMA: Poznań, 10-13 września 2024

 

 

Dowiedz się więcej o projekcie DREMA Tour 2024!

Małgorzata Baszak