Organizator:

Schuko Polska Sp. z o.o. - wystawcą Targów LUBDREW & METALL

05.03.2020 12:00:00

Podziel się

Schuko Polska Sp. z o.o. to jeden z wiodących producentów techniki odciągu i filtracji pyłów dla warsztatów i zakładów przemysłowych.

Jeszcze nigdy jakość i czystość powietrza nie były tak bardzo obecne w powszechnej świadomości jak dziś. Uwaga społeczeństwa skupia się przy tym nie tylko na obciążeniu pyłem występującym w miastach, lecz także na jakości powietrza w budynkach, takich jak szkoły czy urzędy, ale także w zakładach produkcyjnych. Jest to zagadnienie, w które grupa Schuko angażuje się już od wielu lat.

W ostatnich 50 latach firma stała się jednym z wiodących producentów techniki odciągu i filtracji pyłów dla warsztatów i zakładów przemysłowych. Odciąg odpadów pyłowych i wiórowych umożliwia zwiększenie dyspozycyjności maszyn, zapewnienie zdrowego powietrza na stanowisku pracy, a jednocześnie podniesienie produktywności dla większego bezpieczeństwa produkcji.

Obok innowacyjnych i wydajnych rozwiązań marka Schuko oznacza wysoką rentowność, długie okresy użytkowania oraz optymalne bezpieczeństwo, zarówno na stanowisku pracy jak i dla środowiska.