Organizator:

Rekordowe Targi LUBDREW!

25.03.2019 12:00:00

Podziel się

W dniach 22-24 marca 2019 w Lublinie odbyła się VIII edycja Targów Obróbki Drewna LUBDREW. W tym samym czasie odbywały się także Targi Budowlane LUBDOM, Targi Mieszkań i Nieruchomości oraz premierowa edycja Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury. Koncentracja branży budowlanej, drzewnej a także architektów, projektantów i designerów pozwala na prezentację kompleksowej oferty dla zwiedzających. Połączenie tych wydarzeń sprzyja rozwojowi współpracy pomiędzy firmami różnych specjalności.

W gronie kluczowych wystawców znaleźli się m.in.: FELDER Group Polska Sp. z o.o, HOUFEK Sp. z o.o., METAL-TECHNIKA, InfoTec CNC, Polska Grupa CNC, EURO-KOMPLEKS P.H.U., Sarnox, Seron Kołodziejczyk Sp. J., KLEIBERIT KLEBCHEMIE, NESTRO PPHU Sp. z o. o., Pakdrew S.C., Technologie Drewna Sp. Z o.o., Rondo 2 Polski Producent Węży Przemysłowych, Salon Parkietowy BODEN Sp. z o.o.


Profesjonaliści z branży drzewnej, którzy odwiedzili LUBDREW mieli możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku maszyn i urządzeń do obróbki drewna, uzyskali informacje odnośnie ich funkcjonowania, a także mieli możliwość obejrzenia pracy urządzeń na żywo. Jak zawsze, udział w targach był również okazją do wymiany doświadczeń, informacji, wiedzy i kontaktów.


Tegoroczna edycja targów LUBDREW obfitowała także w wydarzenia towarzyszące. Uczestnicy targów mogli uczestniczyć w spotkaniu na temat wdrażanego w Polsce projektu BioReg realizowanego przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, który traktuje o utylizacji odpadów drzewnych. Podczas Targów LUBDREW odbyło się także spotkanie połączone z prezentacją wiertarki ATUT stworzonej przez Krzysztofa Brzezińskeigo. Nie zabrakło także pokazów i prezentacji obróbki drewna, które prowadzili specjaliści z Polskiej Grupy CNC, InfoTec CNC, Felder Group oraz z portalu Kornikowo.pl. Nie lada gratką było także spotkanie z Gościem Specjalnym Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury – aktorem Piotrem Polkiem, który opowiedział o swojej pasji do tworzenia mebli.


Nieodłącznym elementem Targów są konkursy targowe. W kategorii „Forma promocji targowej” Targów LUBDREW komisja konkursowa przyznała nagrodę firmie SERON Kołodziejczyk Sp. J.


Podczas trzech dni Targi LUBDREW, LUBDOM oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości odwiedziło 8418 zwiedzających, wśród których znaleźli się właściciele i pracownicy tartaków, składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich oraz meblarskich.


Dziękujemy wszystkim Zwiedzającym, Wystawcom, Współwystawcom, Patronom Honorowym, Branżowym, Medialnym oraz Partnerom za współtworzenie Targów LUBDOM oraz Targów LUBDREW. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów, która odbędzie się w dniach 20-22 marca 2020 r.