Organizator:

Plotery frezujące, frezarki CNC

26.02.2020 12:00:00

Podziel się

Polska Grupa CNC wystawcą Międzynarodowych Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL

Polska Grupa CNC jest przedsiębiorstwem o długoletniej obecności w zakresie produkcji urządzeń sterowanych numerycznie i przeznaczonych do obróbki materiałów inżynierskich. Firma ma rodzinne korzenie, które stały się solidną podstawą do sukcesu. O powodzeniu zadecydowała również wyjątkowa wręcz dbałość o detale oraz nastawienie na wysoką funkcjonalność rozwiązań. Dzięki sukcesywnej realizacji celów firma jest docenianym w kraju i w Europie dostawcą maszyn takich jak: ploter frezujący CNC.

Jak mówią: "Stale pracujemy nad doskonaleniem naszych rozwiązań. Każdy ploter CNC wychodzący z naszego zakładu to wyrób dopracowany, a także uwzględniający potrzeby współczesnych użytkowników. Proponujemy urządzenia w serii Special i PRO, przeznaczone są do różnych trybów i warunków pracy. Maszyny posiadają odmienne parametry techniczne, dzięki czemu nasi Klienci mogą wybrać urządzenie w pełni odpowiadające ich potrzebom."

Dostępne w ofercie firmy plotery CNC można nabyć w wariancie leasingowym. Jest to rozwiązanie, które pozwala pozyskać wysokiej jakości sprzęt w krótkim czasie i przy niskich kosztach początkowych. Wpłata wstępna to zaledwie do 10% całości! Pragnąc zapewnić kompleksowy charakter oferty firma proponuje także serwis urządzeń.

Flagowym produktem Polskiej Grupy CNC jest ploter frezujący. Urządzenie powstaje w pełni na terenie Polski, w oparciu o krajowe i europejskie normy, zapewniając tym samym wysoki poziom bezpieczeństwa. Całość wykonana jest na bazie dobrej klasy materiałów, a użyte do wyrobu maszyn podzespoły odznaczają się niezawodnością i trwałością. Ma to istotny wpływ na płynność pracy naszych produktów oraz niską awaryjność sprzętu.

Plotery frezujące przeznaczone są przede wszystkim do obróbki takich materiałów jak drewno, materiały drewnopodobne, tworzywa sztuczne, metale miękkie. W zależności od wybranego modelu odznaczają się odmiennymi parametrami technicznymi i pozwalają na pracę w zakresie pola roboczego odmiennych wymiarach. Proponujemy urządzenia w linii Special oraz Pro. W przypadku standardu Pro stosujemy dodatkowo wzmocnioną konstrukcje o servonapędy AC na każdej osi.

 

Poznaj produkty Polskiej Grupy CNC

1. Ploter frezujący 1012 Special

POLE ROBOCZE: 100x120cm

Ploter frezujący CNC 1012 SPECIAL to precyzyjna maszyna skonstruowana w Polsce, służy do obróbki wielu materiałów inżynierskich tj: drewna, drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itd.) , tworzyw sztucznych (plexi, PCV, HPL itd.), kompozytów (dibond, carbon, alucobond), metali miękkich itp.

2. Ploter frezujący 1020 Special

POLE ROBOCZE: 100x200cm

Ploter frezujący CNC 1020 SPECIAL to precyzyjna maszyna skonstruowana w Polsce, służy do obróbki wielu materiałów inżynierskich tj: drewna, drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itd.) , tworzyw sztucznych (plexi, PCV, HPL itd.), kompozytów (dibond, carbon, alucobond), metali miękkich itp.

3. Ploter frezujący 1520 Special

POLE ROBOCZE: 150x200cm

Ploter frezujący CNC 1520 SPECIAL to precyzyjna maszyna skonstruowana w Polsce, służy do obróbki wielu materiałów inżynierskich tj: drewna, drewnopochodnych (płyta wiórowa, MDF, OSB itd.) , tworzyw sztucznych (plexi, PCV, HPL itd.), kompozytów (dibond, carbon, alucobond), metali miękkich itp.