Organizator:

Nowy termin Targów LUBDREW & METALL!

20.04.2020 12:00:00

Podziel się

Nowy termin Targów LUBDREW & METALL!

Szanowni Państwo,


Mając na uwadze sytuację epidemiologiczną związaną z globalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 oraz zaleceniem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego o odwołaniu wszystkich imprez masowych (z dnia 10.03.2020 r.), Targi Lublin S.A. w trosce o bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających, pracowników oraz mieszkańców regionu podjęły decyzję o zmianie terminu Targów Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL na 15-17 maja 2020 r.


Pragniemy jednocześnie zapewnić Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL w nowym majowym terminie zostały zorganizowane na najwyższym poziomie i spełniły oczekiwania zarówno wystawców jak i zwiedzających.


Jesteśmy świadomi powagi zaistniałej sytuacji i nasze wszelkie działania mają na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z całkowitym zrozumieniem z Państwa strony. Głęboko wierzymy, że spotkamy się z Państwem w Targach Lublin już niebawem.


Jednocześnie informujemy, że dokonane rejestracje zachowują swoją ważność i będzie można z nich skorzystać podczas imprezy w nowym terminie na tych samych zasadach.

 

Zarząd Targów Lublin S.A.