Organizator:

METAL–TECHNIKA - wystawcą Targów LUBDREW & METALL

06.04.2020 12:00:00

Podziel się

Metal-Technika to uznany producent i dystrybutor profesjonalnych urządzeń dla przemysłu drzewnego oraz metalowego.

Metal-Technika zajmuje się produkcją maszyn do przemysłu metalowego i drzewnego. Firma posiada szeroką ofertę sprzętu. Dokonuje także wszelkich starań aby oferowane produkty były na najwyższym poziomie. Wnikliwie obserwuje rynek, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Oferowane przez firmę maszyny cechuje wysoka jakość wykonania.

Jak mówią: "Istniejemy i prężnie rozwijamy się od ponad 20 lat, co szczególnie podkreśla naszą pozycje i definiuje stabilizację na rynku. Nieustannie kładziemy nacisk na rozwój. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszym wymagającym klientom."

Rozwiązania oferowane przez firmę Metal-Technika umożliwiają automatyzacje produkcji. Coraz więcej firm w obecnym czasie dostrzega zapotrzebowanie na automatyzację produkcji. Jest to spowodowane z jednej strony zwiększającym się brakiem pracowników do obsługi maszyn, a zwłaszcza wykwalifikowanych. Z drugiej strony rosnącymi wymaganiami co do jakości danego wyrobu i czasu jego wykonania. Wiec tak naprawdę jedyna szansa dla firm borykających się z tymi problemami jest automatyzacja, która znacznie skraca czas danej operacji i zapewnia jego powtarzalność, efektywność oraz konkurencyjność. Metal-Technika dba o to, aby zawsze wyróżniać się na tle innych oraz być numerem jeden w branży. Jednocześnie firma nie zapomina o bezpieczeństwie pracy użytkowników maszyn.

"Wdrożyliśmy System Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015–10. Posiadamy certyfikat ISO wydany przez Polskie Centrum Badan i Certyfikacji S. A. w Warszawie w zakresie projektowania, produkcji oraz serwisu maszyn i urządzeń." - podkreślają przedstawiciele firmy.