Organizator:

Komunikat

Podziel się

W związku z licznymi zapytaniami odnośnie sytuacji spowodowanej rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19 informujemy, że Zespół Targów LUBDREW & METALL pracuje zgodnie z kalendarzem targowym i nie planuje zmiany terminu wydarzenia bądź jego anulowania.

Sytuacja dotycząca organizacji i przebiegu Targów LUBDREW & METALL została skonsultowana w Wydziale Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Wojewódzkim W Lublinie. Urząd nie miał przeciwwskazań do organizacji Targów LUBDREW & METALL. W związku z tym uspokajamy wszystkich wystawców i zwiedzających, że Targi odbędą się w zaplanowanym terminie tj. 20-22 marca. Za wszystkie niedogodności przepraszamy i zachęcamy do dalszej współpracy. Liczymy, że będą Państwo współtworzyć z nami to wydarzenie.


Zarząd Targów Lublin S.A. informuje, iż w związku z rozprzestrzenieniem się koronawirusa COVID-19, podczas organizowanych w Targach Lublin wydarzeniach zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego, tj. zwielokrotnione sprzątanie i mycie powierzchni, balustrad, klamek i luster oraz zamieszczenie pojemników z płynem dezynfekcyjnym. Ponadto Targi Lublin na bieżąco monitorują komunikaty Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO) i stosują się do wszelkich zaleceń związanych z zachowaniem bezpieczeństwa uczestników Targów.

 

Zarząd Targów Lublin S.A.