Organizator:

Felder Group Polska Sp. z o.o. - wystawcą Targów LUBDREW & METALL

03.04.2020 12:00:00

Podziel się

Felder Group Polska już od 60 lat konstruuje, produkuje oraz sprzedaje obrabiarki dla branży drzewnej.

Sami o sobie mówią: "Dla nas to pewnik: siła, pasja oraz optymizm podczas procesu tworzenia jest motorem, który nas napędza i decyduje o naszym sukcesie. Dla Felder Group dzisiaj, jak również w przyszłości wspólnym celem, który naznaczony jest respektem w stosunku do naszych klientów oraz środowiska naturalnego, jest budowa najlepszych obrabiarek do drewna. Takie podejście jest wzmacniane przez każdą obrabiarkę, która opuszcza naszą fabrykę Felder Group w Hall w Tyrolu."

Firma wraz z konsekwentną innowacją i konstruktywnymi technologiami ciągle wyznacza nowe standardy i w ten sposób jako Felder Group z marką Felder, Format4, Hammer oraz Mayer, udaje nam się bezkompromisowo spełniać indywidualne wymogi stawiane przez zakłady stolarskie z rzemiosła i przemysłu.

Począwszy od pilarek taśmowych poprzez maszyny wieloczynnościowe, pilarki formatowe, strugarki, frezarki, a skończywszy na centrach obróbczych CNC lub okleiniarkach sprzężonych z magazynami płyt i z najnowocześniejszymi systemami robotyzacji – my z Felder Group oferujemy Państwu do każdego wyzwania podczas obróbki drewna perfekcyjnie dopasowaną maszynę, tak indywidualną jak Państwa wyzwania.