Organizator:

DRESOMET DAMIAN SOCHA - wystawcą Targów LUBDREW & METALL

10.04.2020 12:00:00

Podziel się

DRESOMET to firma zajmująca się produkcją pras od 15 lat. Prasy te mają zastosowanie zarówno w małych zakładach jak i dużych przedsiębiorstwach.

Prasy produkowane przez DRESOMET mają zastosowanie zarówno w małych zakładach jak i dużych przedsiębiorstwach.

KLEJENIE DREWNA PRASY WIATRAKOWE

Prasy do klejenia spotykamy praktycznie w każdym zakładzie zajmującym się produkcją drewna litego i nie tylko. Są one niezbędne, jeśli chodzi o klejenie i łączenie elementów. Firma DRESOMET zajmuje się produkcją pras od 15 lat, a w jej ofercie znajduje się kilkanaście typów pras dostosowanych do potrzeb zakładów stolarskich. Są to prasy wiatrakowe w całości pneumatyczne oraz trapezowe również pneumatyczne.

Firma najczęściej produkuje prasy cztero i sześcio półkowe, dla różnego rodzaju zakładów o średniej wielkości produkcji. Produkujemy również prasy ośmio półkowe dla dużych przedsiębiorstw, w których klejenie odbywa się przez 24 godziny na dobę. W tego typu prasach można kleić różnego rodzaju płytę, stopnie schodowe, parapety, siedziska itp.


KOMPLEKSOWA REALIZACJA

Prasy trapezowe produkowane przez DRESOMET mają zastosowanie w małych zakładach jak i dużych przedsiębiorstwach, gdzie grubości płyt klejonych są większe od możliwości klejenia, jakie dają prasy wiatrakowe. Ciągła modernizacja i wymogi rynku doprowadziły do tego, że produkty oferowane przez firmę są dokładne, szybkie w obsłudze, wydajne a przy tym bezpieczne. Urządzenia te ponadto były udoskonalane w zakładzie stolarskim przez kilka lat.

Firma dodatkowo wychodząc na przeciw małym zakładom o ograniczonej powierzchni i budżecie stworzyła także prasy obrotowe jedno i dwu półkowe. Zwiększając asortyment posiada również w sprzedaży prasy do składania i sklejania różnego rodzaju i wielkości skrzynek, drzwiczek meblowych itp. Jeśli zachodzi potrzeba firma jest w stanie zaprojektować maszynę do danej produkcji tak, aby klient był w pełni zadowolony z usług.