Organizator:

BODEN SP. Z O.O. - wystawcą Targów LUBDREW & METALL

10.04.2020 12:00:00

Podziel się

Salon Parkietowy Boden zajmuje się sprzedażą produktów i usług związanych z układaniem podłóg drewnianych oraz wykładzin obiektowych.

Salon Parkietowy Boden istnieje od 1996 roku. Jak sami mówią:"Stawiamy na wiarygodność, solidność i doświadczenie, zapewniając pełne zadowolenie klientów. Współpracujemy, szkolimy i polecamy wiarygodnych i sprawdzonych w branży parkieciarskiej fachowców, zapewniając najwyższą jakość. Od lat naszą dewizą jest: konsekwencja w tworzeniu dobrej marki w oparciu o znanych producentów, indywidualne rozwiązania dla domów i mieszkań, profesjonalne podejście do klienta."

Firma zapewnia szeroką ofertę parkietów w cenach producenta, desek podłogowych z drewna polskiego i egzotycznego oraz gotowych podłóg drewnianych znanych producentów. Jest także regionalnym przedstawicielem czołowych producentów chemii do parkietu BONA, UZIN, PALLMANN. Posiada bogatą ofertę wykładzin obiektowych PCV, dywanowych i kauczukowych: POLYFLOR, EXPONA, L HAUSYS, SCALE, PARAGON, SHAW, VORWERK, BENTZON, HECKMONDWIKE, ARTIGO.

Uzupełnieniem kompleksowej oferty Salonu Parkietowego Boden są narzędzia i maszyny dla parkieciarzy i posadzkarzy firm: WOLFF, BONA, DEVA oraz inne materiały potrzebne przy wykańczaniu podłóg: listwy przypodłogowe, listwy łączeniowe ASPRO, środki do pielęgnacji podłóg RZ, nawilżacze powietrza VENTA.

Inne oferowane materiały to chemia do wykładzin UZIN, żywice do posadzek w garażach i magazynach ARTURO.