Organizator:

Bezpieczne Targi

Podziel się

W trosce o zdrowie Zwiedzających i Wystawców wdrożyliśmy specjalne standardy umożliwiające bezpieczną organizację wydarzeń.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzeń na terenach targowych prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

#Dokładnie myj i dezynfekuj ręce 

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Targów Lublin S.A. zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) ​​oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

#Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach hal, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

#Zachowaj dystans min.  1,5 m.

W miejscu odbywania się wydarzenia zapewniamy 2,5 m. kw. powierzchni na jednego uczestnika. W związku z tym mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, jaka może przebywać na jednym obszarze.

#Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

#Kup bilet online

Sprzedaż biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do wypełnienia ankiety epidemiologicznej (ankietę znajdziesz i wypełnisz w systemie zakupu biletów online). 

Ankieta epidemiologiczna obowiązuje każdego uczestnika wydarzenia, również dla osób posiadających bilet bezpłatny oraz kartę VIP (ankietę wypełnisz i zostawisz w biurze targów wydarzenia). 

#Obowiązuje limit uczestników

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy, że zawsze zachowana jest minimalna odległość 1,5 m. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

#Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

#Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

#W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka
#Cyrkulacja powietrza

Nasza przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne.

 

Zostań w domu, jeśli ->

  • zaobserwujesz u siebie objawy choroby,
  • jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,
  • miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.
INSTRUKCJA BEZP. EPIDEMICZNEGO