MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Edycja 2017

Spotkanie branży drzewnej na targach LUBDREW 2017

W dniach 24-26 marca 2017 w Lublinie odbyła się VI edycja Targów Obróbki Drewna, Technologii i Komponentów dla Meblarstwa LUBDREW. Wzorem roku ubiegłego wydarzenie odbyło się wspólnie z Targami LUBDOM. Efektem koncentracji branż - budowlanej oraz drzewnej - jest prezentacja kompleksowej oferty dopasowanej do potrzeb zwiedzających oraz rozwój kooperacji pomiędzy firmami różnych specjalności. 

W gronie kluczowych wystawców znaleźli się m.in.: Adamik Company, Dresomet Damian Socha, Drewnoland S.C., Euro-Komplex P.H.U., Fabryka Narzędzi Skrawających FENES S.A., FELDER Group Polska Sp. z o.o., Fobaro Sp. z o.o. S.K.A., FREZITE Polska Sp. z o.o., HOUFEK Sp. z o.o., KMA GROUP Sp. z o.o. S.K., METAL-TECHNIKA, NESTRO PPHU Sp. z o. o., PEFC Polska, PENNY GONDEK Sp. z o.o., RAIS TOOLS, Rondo 2 Polski Producent Węży Przemysłowych, Salon Parkietowy BODEN Sp. z o.o., STEBLO, Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy. 

Profesjonaliści z branży drzewnej, którzy odwiedzili LUBDREW mieli możliwość zapoznania się z nowościami technologicznymi na rynku maszyn i urządzeń do obróbki drewna, uzyskania informacji odnośnie ich funkcjonowania, a także obejrzenia pracy urządzeń na żywo. Jak zawsze, udział w targach był również okazją do wymiany doświadczeń, informacji i wiedzy

Nieodłącznym elementem Targów są konkursy targowe. W kategorii „Forma promocji targowej” Targów LUBDREW komisja konkursowa przyznała nagrodę firmie METAL-TECHNIKA.

Podczas trzech dni Targi LUBDREW, LUBDOM oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości odwiedziło 8418 zwiedzających, wśród których znaleźli się właściciele i pracownicy tartaków, składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich, meblarskich.
Dziękujemy wszystkim Zwiedzającym, Wystawcom, Współwystawcom, Patronom Honorowym, Branżowym, Medialnym oraz Partnerom za współtworzenie Targów LUBDOM oraz Targów LUBDREW. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów, która odbędzie się w dniach 23-25 marca 2018 r.
1 | 2