MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

08.01.19

Boden Sp. z o.o. Wystawcą Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2019

Firma BODEN działa w Lublinie już od 1996 roku. Od tego czasu zapewnia mieszkańcom Lublina i okolic materiały na podłogi w atrakcyjnych cenach.

Firma Boden zajmuje się głównie sprzedażą drewna, dlatego też najwięcej miejsca w ofercie firmy zajmują deski podłogowe, deski tarasowe, gotowe elementy parkietu czy też elementy wykończeniowe, między innymi listwy przypodłogowe. 

W ofercie firmy również chemia parkietowa i wykładzinowa,  narzędzia dla parkieciarzy i posadzkarzy, wykładziny.

więcej >>
10.12.18

Będzie z nami Polska Grupa CNC!

Polska Grupa CNC zajmuje się produkcja urządzeń sterowanych numerycznie i przeznaczonych do obróbki materiałów inżynierskich.

Zaangażowanie kadry inżynierów i konstruktorów, chęć rozwoju i obecność na imprezach branżowych sprawia, że Polska Grupa CNC stała się w krótkim czasie znaczącym dostawcą maszyn w Polsce i Europie. 

Polska Grupa CNC - Plotery frezujące, frezarki CNC


więcej >>
10.12.18

Firma Sarnox już w marcu w Lublinie!

Bardzo miło nam poinformować, że jednym z Wystawców Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2019 będzie firma SARNOX, oferująca profesjonalne maszyny do zastosowania w branży  meblarskiej i modelarskiej.

W ofercie firmy SARNOX znajdują się plotery frezujące CNC, autorskie oprogramowanie do obrabiarek,  laminatory, frezy oraz akcesoria CNC.

Więcej o SARNOX >>> Tutaj
23.11.18

Polski producent maszyn sterowanych numerycznie - SERON na LUBDREWIE!

Produkty posiadane w ofercie firmy SERON to precyzyjne wysokowydajne obrabiarki sterowane numerycznie takie jak: plotery frezujące CNC, frezarki CNC, cuttery CNC, plotery laserowe, grawerki laserowe oraz wypalarki plazmowe CNC.  


Produkty te to efekt połączenia wieloletniego doświadczenia, pasji, determinacji do działania i rozwoju załogi firmy SERON.


SERON – Polski producent maszyn CNC >>> WIĘCEJ
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13