MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

14.03.18

Sieczkarnie do roślin energetycznych SIPMA SR 1010 HEROS oraz SIPMA SR 2010 HEROS

Jesteś producentem wierzby energetycznej? Odwiedź Targi LUBDREW i znajdź asortyment idealny dla Ciebie! Sieczkarnie do roślin energetycznych SIPMA SR 1010 HEROS oraz SIPMA SR 2010 HEROS przeznaczone są do jednofazowego zbioru roślin energetycznych, głównie wierzby energetycznej.

Kliknij aby sprawdzić parametry techniczne sieczkarni  >>> POBIERZ FOLDER<<<
więcej >>
09.03.2018

Warsztaty stolarskie InfoTEC Workshop "Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych"

Zapraszamy na warsztaty pt.: Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie jak zwiększyć zyski, usprawnić produkcję i zoptymalizować zatrudnienie. Warsztaty odbędą się podczas Targów LUBDREW w piątek, sobotę i niedzielę. InfoTEC WorkShop to wydarzenie dedykowane dla przedsiębiorców, producentów z szeroko pojętej branży mebli skrzyniowych/twardych. Udział w warsztatach jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. 
więcej >>
08.03.2018

CORMAK z bogatą ofertą maszyn do obróbki drewna

CORMAK to polski producent maszyn do obróbki drewna i metalu z siedzibą w Siedlcach. Asortyment firmy stanowią m.in. piły formatowe i stołowe, okeiniarki, odciągi pyłów i wiórów, szlifierki. W magazynach CORMAK dostępnych jest  ponad 5,5 tys. maszyn i urządzeń, dzięki czemu zamówienia klientów realizowane są szybko i  skutecznie. Wysoką jakość produktów doceniają zarówno klienci krajowi jak i zagraniczni m.in. z Niemiec, Austrii i Wielkiej Brytanii. 

więcej >>
08.03.2018

Metal-Technika z oferta na LUBDREW

Firma Metal-Technika z Przedborza od 2005 roku specjalizuje się w produkcji maszyn dla przemysłu drzewnego i metalowego: optymalizerek do drewna, pras do drewna, wypalarek  plazmowych, gazowych, jak również laserów światłowodowych. W tracie projektowania maszyn,firma  przywiązuje najwyższą wagę do jakości i wprowadzania najnowocześniejszych technologii, które mają na celu przyspieszać produkcję użytkownikom wyprodukowanych urządzeń. 

więcej >>
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10