MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

08.02.19

Szkolenia Jerzego Osiki dla uczestników LUBDREW 2019 - KONIECZNA REJESTRACJA

23 marca 2019 roku podczas Lubelskiego Kongresu Designu odbędą się dwa wyjątkowe szkolenia. Poprowadzi je Jerzy Osika – trener w zakresie sprzedaży, marketingu i zarządzania. Do uczestnictwa zapraszamy chętnych z targów LUBDREW 2019 oraz
LUBDOM 2019!


Nasze życie często przypomina rollercoster. Raz jesteśmy na szczycie, innym razem szybko jedziemy na sam dół. Tyczy się to zarówno sfery prywatnej jak i kariery zawodowej. Grunt to się nie poddawać i wiedzieć jak wydostać się z chwilowego kryzysu i wrócić na wyżyny możliwości...

więcej >>
06.02.19

InfoTEC CNC i re-EVOLUCJA maszyn CNC na Targach LUBDREW


re-EVOLUCYJNE maszyny CNC wychodzą na przeciw potrzebom współczesnych klientów i rozwojowi polskiego rynku meblarskiego. Dzięki cyfrowej produkcji maszyny rozszerzają horyzonty polskiej branży meblarskiej i pozwalają na tworzenie nietuzinkowych projektów. 

IntoTEC CNC przygotowała trzy modele maszyn dedykowane do różnych klientów. Zaletą maszyn CNC InfoTEC EVOLUTION jest doskonała jakość, wszechstronne zastosowanie, elastyczność użytkowania, praca w czystych warunkach, możliwość dostosowania do własnych potrzeb oraz atrakcyjna cena.
więcej >>
04.02.19

KORNIKOWO.PL na Targach LUBDREW

Bardzo miło nam poinformować, że na Targach Obróbki Drewna LUBDREW 2019 pojawią się specjaliści obróbki drewna z KORNIKOWO.PL. 


Specjaliści z KORNIKOWO.PL będą służyć poradą oraz zorganizują pokazy ręcznej obróbki drewna, podczas których dowiecie się jak posługiwać się narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami, rozpoznawać wady drewna oraz łączyć elementy z litego drewna. W programie również ostrzenie dłut oraz noży strugów, klejenie, szlifowanie i polerowanie drewna, a także osadzanie zawiasów meblowych różnego typu.


Na pewno nie zabraknie też wyjątkowych i zapomnianych zapominanych technik obróbki.


więcej >>
28.01.19

Firma DRESOMET na Targach LUBDREW!

Firma DRESOMET jest producentem pras wiatrakowych i trapezowych w całości pneumatycznych.

Prasy do klejenia spotykamy praktycznie w każdym zakladzie zajmującym się produkcją drewna litego i nie tylko. Sa one niezbedne, jeśli chodzi o klejenie i łączenie elementów.

Firma DRESOMET już od 15 lat zajmuje się produkcją pras, a w jej ofercie znajduje sie kilkanaście typów pras dostosowanych do potrzeb zakładów stolarskich.
Są to prasy wiatrakowe w całości pneumatyczne oraz trapezowe również pneumatyczne.
więcej >>
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12