MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

08.03.2018

Metal-Technika z oferta na LUBDREW

Firma Metal-Technika z Przedborza od 2005 roku specjalizuje się w produkcji maszyn dla przemysłu drzewnego i metalowego: optymalizerek do drewna, pras do drewna, wypalarek  plazmowych, gazowych, jak również laserów światłowodowych. W tracie projektowania maszyn,firma  przywiązuje najwyższą wagę do jakości i wprowadzania najnowocześniejszych technologii, które mają na celu przyspieszać produkcję użytkownikom wyprodukowanych urządzeń. 

więcej >>
19.05.17

Zostań wystawcą Targów LUBDREW 2018!

Już 23-25 marca 2018 roku odbędzie się kolejna edycja Targów Obróbki Drewna LUBDREW. Firmy zainteresowane udziałem w Targach zachęcamy do przesyłania zgłoszeń uczestnictwa. Wszystkie niezbędne informacje dostępne są w zakładce "Dla Wystawców". Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości >>> Wyślij zapytanie

Już dziś dołącz do grona naszych wystawców! >>> Wypełnij formularz zgłoszeniowy
31.03.17

LUBDREW w obiektywie

Zachęcamy do zapoznania się z relacją oraz obejrzenia galerii zdjęć z Targów LUBDREW, LUBDOM, Targów Mieszkań i Nieruchomości. 

26.03.17

Dziękujemy za trzy wspólnie spędzone dni podczas Targów!

Targi LUBDREW dobiegły końca. Za nami trzy intensywne dni targowe wypełnione rozmowami biznesowymi, analizą ofert, nowościami technologicznymi oraz ważnymi decyzjami.  Dziękujemy, że spędziliście ten czas wspólnie z nami. Nasze podziękowania w sposób szczególny kierujemy w stronę Wystawców prezentujących swoja bogatą ofertę, Zwiedzających, którzy odwiedzili ekspozycję oraz Partnerów i Patronów. Już wkrótce będziecie mogli obejrzeć galerię zdjęć.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7