MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

06.02.19

InfoTEC CNC i re-EVOLUCJA maszyn CNC na Targach LUBDREW


re-EVOLUCYJNE maszyny CNC wychodzą na przeciw potrzebom współczesnych klientów i rozwojowi polskiego rynku meblarskiego. Dzięki cyfrowej produkcji maszyny rozszerzają horyzonty polskiej branży meblarskiej i pozwalają na tworzenie nietuzinkowych projektów. 

IntoTEC CNC przygotowała trzy modele maszyn dedykowane do różnych klientów. Zaletą maszyn CNC InfoTEC EVOLUTION jest doskonała jakość, wszechstronne zastosowanie, elastyczność użytkowania, praca w czystych warunkach, możliwość dostosowania do własnych potrzeb oraz atrakcyjna cena.
więcej >>
04.02.19

KORNIKOWO.PL na Targach LUBDREW

Bardzo miło nam poinformować, że na Targach Obróbki Drewna LUBDREW 2019 pojawią się specjaliści obróbki drewna z KORNIKOWO.PL. 


Specjaliści z KORNIKOWO.PL będą służyć poradą oraz zorganizują pokazy ręcznej obróbki drewna, podczas których dowiecie się jak posługiwać się narzędziami ręcznymi oraz elektronarzędziami, rozpoznawać wady drewna oraz łączyć elementy z litego drewna. W programie również ostrzenie dłut oraz noży strugów, klejenie, szlifowanie i polerowanie drewna, a także osadzanie zawiasów meblowych różnego typu.


Na pewno nie zabraknie też wyjątkowych i zapomnianych zapominanych technik obróbki.


więcej >>
28.01.19

Firma DRESOMET na Targach LUBDREW!

Firma DRESOMET jest producentem pras wiatrakowych i trapezowych w całości pneumatycznych.

Prasy do klejenia spotykamy praktycznie w każdym zakladzie zajmującym się produkcją drewna litego i nie tylko. Sa one niezbedne, jeśli chodzi o klejenie i łączenie elementów.

Firma DRESOMET już od 15 lat zajmuje się produkcją pras, a w jej ofercie znajduje sie kilkanaście typów pras dostosowanych do potrzeb zakładów stolarskich.
Są to prasy wiatrakowe w całości pneumatyczne oraz trapezowe również pneumatyczne.
więcej >>
21.01.19

Profesjonalne kleje dla przemysłu na Targach LUBDREW

Firma KLEBCHEMIE M.G. Becker GmbH + Co. KG dołączyła do grona Wystawców.

Firma KLEBCHEMIE M.G. Becker GmbH + Co. KG produkuje od 1948 roku środki klejące dla najróżniejszych zastosowań przemysłowych. 

W ofercie firmy znajdują się kleje topione dla przemysłu drzewnego i budowlanego.

Paleta wyrobów firmy KLEIBERIT obejmuje kleje specjalne, które podlegają stałej kontroli wewnętrznej i zewnętrznej wyrobu. Wyroby te są wyposażane w atesty kontrolne zgodnie z normami dla specjalnych dziedzin zastosowania. 

więcej >>
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10