MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

21.02.19

22 marca 2019 spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim - autorem wiertarki ATUT

22 marca 2019 roku zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim - autorem innowacyjnej wiertarki ATUT.

Krzysztof Brzeziński otrzymał Złoty Medal MTP na targach DREMA 2015, a także złoty medal targów Brussels Eureka za innowacyjną WIERTARKĘ ATUT, której cechą charakterystyczną jest prostopadłościenny kształt budowy. Kształt ten sprawia, że elektronarzędzie daje użytkownikowi możliwość niezmiernie szybkiego a jednocześnie dokładnego pozycjonowania wiertła względem obrabianego materiału.
więcej >>
21.02.19

FELDER GROUP POLSKA Sp. z o.o. Tradycja – innowacja – perfekcja: decyzja bez ryzyka!

Sprawdzona tradycja i konsekwentna innowacja dla perfekcyjnej obróbki drewna! Tak właśnie można opisać firmę Felder Group Polska Sp. z o.o., która dołączyła do grona wystawców Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2019!

Felder Group Polska jest jednym z wiodących dostawców obrabiarek do drewna zarówno dla rzemiosła, przemysłu, a także odbiorców prywatnych. Obrabiarki Felder gwarantują perfekcyjne wykonanie nawet najmniejszych i najbardziej wymagających detali.

więcej >>
15.02.19

EURO-KOMPLEX - Ogólnopolski Dostawca maszyn i narzędzi stolarskich do obróbki drewna i metalu w Polsce.

Do grona wystawców Targów Obróbki Drewna LUBDREW dołączyła firma Euro-Komplex. Oferta Euro-Komplex to przede wszystkim cała gama obrabiarek do drewna: począwszy od okleiniarek, poprzez frezarki, tokarki, dłutarki, aż po szlifierki i piły panelowe.
więcej >>
15.02.19

BioReg - projekt realizowany przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy w Puławach

22 marca 2019 podczas Targów Obróbki Drewna LUBDREW odbędzie się spotkanie informacyjno-kooperacyjne na temat wdrażanego w Polsce Projektu BioReg realizowanego przez Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa Państwowy Instytut Badawczy w Puławach. 


więcej >>
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15