MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

07.03.19

PAKDREW S.C. na Targach LUBDREW

Do grona wystawców Targów Lubdrew dołączyła firma PAKDREW, która specjalizuje się w sprzedaży produktów drzewnych i drewnopochodnych, materiałów konstrukcyjnych, takich jak: płyty meblowe, blaty kuchenne, sklejki, płyty OSB, deski, krokwie, listwy, elementy architektury ogrodowej, akcesoriów meblowych i szkła oraz świadczy usługi cięcia i oklejania płyt meblowych. Swoją ofertę kieruje do producentów mebli, stolarzy, cieśli oraz klientów indywidualnych.

Firma PAKDREW jest również Autoryzowanym Dystrybutorem Festool, elektronarzędzi dedykowanych dla profesjonalistów. Festool to producent, który od ponad 90 lat tworzy rozwiązania czyniące pracę łatwiejszą, bezpieczniejszą i wydajniejszą. Na targach klienci będą mieli okazję zapoznać się z nowościami Festool oraz przetestować narzędzia do cięcia, frezowania czy obróbki powierzchni. Nie zabraknie również specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą dotyczącą użytkowania elektronarzędzi.
więcej >>
01.03.19

Warsztaty stolarskie - InfoTEC WORKSHOP na LUBDREW 2019!

InfoTEC WORKSHOP | Warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów

InfoTEC WORKSHOP 2019 odbywają się pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji mebli jednostykowych oraz małoseryjnych”. Podczas warsztatów omówimy jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej oraz zobaczyć w praktyce, jak działa cyfrowa produkcja mebli skrzyniowych.
więcej >>
27.02.19

P.P.U.H. ELMAT Sp. z o.o. - Wybieramy najlepsze marki.

P.P.U.H. ELMAT Sp. z o.o. znalazł się w gronie wystawców Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2019! W ich bogatej ofercie można znaleźć maszyny i narzędzia do obróbki drewna takie jak pilarki, piły stołowe, okleinarki, frezarki, wyrówniarki czy grubościówki.

Firma ELMAT Wyznaje zasadę, że nie cena stanowi o atrakcyjności ich oferty, ale wysoka jakość sprzedawanych maszyn, doświadczenie pracowników oraz opieka serwisowa w czasie gwarancji i eksploatacji pogwarancyjnej.
więcej >>
27.02.19

HOBO SYSTEMS Sp. z o.o. Inteligentne zarządzanie energią twojej firmy na Targach LUBDREW

HOBO SYSTEMS Sp. z o.o zajmuje się optymalizacją kosztów energii elektrycznej zarówno w obszarze dystrybucji jak i sprzedaży, kompensacją mocy biernej, sterowaniem oświetleniem, integracją danych o zużyciu dla rozproszonych podmiotów sieciowych oraz analizą efektywności energetycznej. 

Dowiedz się jak jak możesz inteligentnie zarządzać energią w Twojej firmie. Zapraszamy na stoisko HOBO SYSTEMS na Targach LUBDREW!
więcej >>
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14