MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Warsztaty stolarskie - InfoTEC WORKSHOP na LUBDREW 2019!

InfoTEC WORKSHOP | Warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów

InfoTEC WORKSHOP 2019 odbywają się pod hasłem „Cyfrowa przyszłość w produkcji mebli jednostykowych oraz małoseryjnych”. Podczas warsztatów omówimy jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej oraz zobaczyć w praktyce, jak działa cyfrowa produkcja mebli skrzyniowych.

InfoTEC WORKSHOP to także doskonała okazją, aby znaleźć inspirację, otrzymać porady eksperckie czy zapoznać się bliżej z innowacyjnymi maszynami wykorzystywanymi do produkcji mebli.

Na targach LUBDREW w 2019 roku ponownie zagoszczą warsztaty stolarskie dla Profesjonalistów InfoTEC CNC, których myślą przewodnią jest przyszłość branży meblarskiej w Polsce. W trakcie warsztatów ukazana zostanie w praktycznym ujęciu cyfrowa produkcja mebli, która jest przyszłością dostępną już dziś. Rozwój cyfryzacji produkcji jest nieodzownym i nieuniknionym elementem rozwoju, zarówno wśród mniejszych stolarni, jaki i w średnich i dużych zakładach produkcyjnych. Elastyczność, szybkość oraz powtarzalność otrzymana wraz z wprowadzeniem cyfrowej produkcji do własnej firmy umożliwia wzmocnić swoją pozycję w branży oraz zdecydowanie i skutecznie konkurować na rynku, a tym samym pozyskiwać klientów i zwiększać zyski.

Przyjdź i przekonaj się jak będzie wyglądać przyszłość, a może jak wygląda dziś!


Zapraszają: BLUM, InfoTEC CNCKRONOSPANLUBDREWMEBLE AD


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYDARZENIU! >>REJESTRACJA
<< wstecz