MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

P.P.U.H. ELMAT Sp. z o.o. - Wybieramy najlepsze marki.

P.P.U.H. ELMAT Sp. z o.o. znalazł się w gronie wystawców Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2019! W ich bogatej ofercie można znaleźć maszyny i narzędzia do obróbki drewna takie jak pilarki, piły stołowe, okleinarki, frezarki, wyrówniarki czy grubościówki. 

Firma ELMAT Wyznaje zasadę, że nie cena stanowi o atrakcyjności ich oferty, ale wysoka jakość sprzedawanych maszyn, doświadczenie pracowników oraz opieka serwisowa w czasie gwarancji i eksploatacji pogwarancyjnej.Czym się zajmujemy?

Wybieramy najlepsze marki. Wyznajemy zasadę, że nie cena stanowi o atrakcyjności naszej oferty, ale wysoka jakość sprzedawanych maszyn, doświadczenie naszych pracowników oraz opieka serwisowa w czasie gwarancji i eksploatacji pogwarancyjnej. 19 lat na rynku zobowiązuje nas do tego aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.


Spółka ELMAT powstała w 1992 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się sprzedażą maszyn, urządzeń i akcesoriów dla przemysłu stolarskiego. W 1995 roku rozpoczęła import maszyn stolarskich z Czech. Szybki rozwój firmy spowodował rozszerzenie działania na całą Polskę oraz nawiązanie współpracy z wieloma liczącymi się w Europie producentami maszyn stolarskich. Niezwykle ważne dla naszej firmy było podjecie współpracy z dwoma bułgarskimi fabrykami produkującymi wysokiej klasy maszyny stolarskie – ZMM Haskowo i ZMM Stomana. Dzięki temu na rynku Polskim znalazły się niedrogie i niezawodne strugarki czterostronne oraz rewelacyjne jakościowo grubiarki, wyrówniarki i frezarki itp maszyny do drewna.


Spółka współpracuje również z czołowymi polskimi producentami maszyn takimi jak REMA, JAROMA, GOMAD, ZOTECH
<< wstecz