MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Szkolenia Jerzego Osiki dla uczestników LUBDREW 2019 - KONIECZNA REJESTRACJA

23 marca 2019 roku podczas Lubelskiego Kongresu Designu odbędą się dwa wyjątkowe szkolenia. Poprowadzi je Jerzy Osika – trener w zakresie sprzedaży, marketingu i zarządzania. Do uczestnictwa zapraszamy chętnych z targów LUBDREW 2019 oraz LUBDOM 2019!


Nasze życie przypomina czasami rollercoster. Raz jesteśmy na szczycie, innym razem szybko jedziemy na sam dół. Tyczy się to zarówno sfery prywatnej jak i kariery zawodowej. Grunt to się nie poddawać i wiedzieć jak wydostać się z chwilowego kryzysu i wrócić na wyżyny możliwości.


Jak to zrobić? Odpowiedzią jest MOTYWACJA! Z pomocą przyjdą Ci szkolenia prowadzone przez Jerzego  Osikę – światowej klasy trenera w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu oraz trendów konsumenckich. Uczestnicy targów LUBDREW 2019 oraz LUBDOM 2019 mogą skorzystać z niepowtarzalnej okazji i zapisać się na następujące szkolenia:


1.       Jak motywować samego siebie, by odnosić sukcesy w dobrych, jak i w złych czasach?

2.       Trendy w wyposażeniu wnętrz (wiodące tematy,  motywy, kolorystyka)  na sezon wiosna – lato 2019 wg nowojorskiej agencji trendsetterskiej Fashion Snoops.


Jerzy Osika jest trenerem o międzynarodowym zasięgu. Gościł na wielu konferencjach branżowych między innymi w Los Angeles, Toronto, Hongkongu, Mumbaiu, Frankfurcie, Lipsku, Walencji, Porto czy Kijowie. Jest jurorem krajowych i zagranicznych konkursów: Diament Meblarstwa, Ekspozycja Roku, PRCH Retail Awards, Global Innovation Awards w Chicago czy RetailMe Awards w Dubaju. Od ponad 20 lat za pośrednictwem swojej firmy Promedia dostarcza przedsiębiorstwom z branży wyposażenia wnętrz ciekawych rozwiązań, które mają na celu zwiększenie jakości proponowanych  przez nie usług.


Na szkolenia zapraszamy chętnych z branży LUBDREWULUBDOMU.


23 marca 2019 r. godziny:  14:30-16:30 

Sala konferencyjna na hali C.


Wstęp wolny. 

UWAGA! 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizujemy rejestrację na szkolenie, za pomocą poniższego formularza.

<< wstecz