MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

24.03.18

Sprawdź działania maszyn do obróbki drewna na żywo!

Jeszcze przed dwa dni będą trwać rozmowy i spotkania biznesowe. Podczas Targów można obejrzeć oraz sprawdzić na żywo jako działają najnowsze maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego. Zapraszamy dziś (24 marca) w godz. 10.00 - 18.00 oraz w niedzielę (25 marca) w godz. 10.00 - 18.00. 
23.03.18

Przedstawiciele sektora drzewnego spotykają się w Lublinie

Rozpoczęły się Targi LUBDREW, LUBDOM oraz Targi Mieszkań i Nieruchomości. Uroczyste otwarcie Targów swoją obecnością uświetnił pan Artur Soboń - Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju. Wśród gości byli obecni również: pan Mirosław Hagemejer - Dyrektor Wydziału Planowania UM Lublin, pan Andrzej Kasprzak - przewodniczący Rady Lubelskiej Okręgowej Izby Architektów RP, przedstawiciele Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. Do odwiedzenia Targów zapraszamy dziś do godz. 19.00 oraz w sobotę i niedzielę od godz. 10.00. 
22.03.18

LUBDREW już jutro!

Intensywnie pracujemy, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik. Do odwiedzenia Targów zapraszamy już jutro od godz. 12.00. Pamiętajcie, że jutro (piątek, 23 marca 2018) o godz. 14.00 rozpoczyna się szkolenie: InfoTEC WorkShop „Innowacje w produkcji mebli małoseryjnych i jednostkowych, a wpływ na zwiększenie zysków i usprawnienie produkcji.” Na warsztaty możecie zarejestrować się on-line >>>klik<<< lub w punkcie rejestracji zwiedzających podczas trwania targów.  
21.03.2018

Systemy odpylania dla przemysłu drzewnego firmy Nestro

  
 Firma NESTRO PPHU Sp.zo.o.  zajmuje się projektowaniem i  montażem systemów odpylania dla przemysłu drzewnego, meblarskiego i papierniczego oraz branży  sortowania odpadów.
NESTRO już od  ponad 41 lat rozwija kompleksowe rozwiązania techniki filtracyjnej i odciągowej oraz oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w systemach odpylania, które pozwalają na znaczną oszczędność energii i ciepła.  

więcej >>
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11