MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

07.03.2017

Narzędzia i maszyny Fenes S.A.

Do grona wystawców Targów Lubdrew dołączył Fenes S.A. - czołowy producent narzędzi skrawających. Firma posiada w swojej ofercie szeroki wybór narzędzi skrawających do drewna i metalu, maszyny i urządzenia do drewna (ostrzarki, rozwieracze, myjki, obracaki, traki taśmowe, obrzynarki, wielopiły), a także przyrządy pomiarowe. Fenes S.A. poza ofertą katalogową wykonuje także narzędzia zamówione wg wymagań klienta.
06.03.2017

Prasy do klejenia Dresomet

Dresomet od ponad 15 lat specjalizuje się w produkcji pras do klejenia. Maszyny oferowane przez firmę znajdują zastosowanie zarówno w niewielkich przedsiębiorstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. W ofercie znaleźć można m.in.: prasy wiatrakowe, trapezowe/montażowe, do skrzynek, do klejenia na długość, do okleinowania, do wieka. Ważnym atutem firmy jest dbałość o zadowolenie klienta - starając się sprostać wymaganiom i możliwościom kontrahenta, Dresomet  projektuje maszyny dostosowanej do danej produkcji.
02.03.2017

Maszyny do przemysłu drzewnego Grupy Metal-Technika

Grupa Metal - Technika to firma zajmująca się produkcją maszyn do przemysłu metalowego i drzewnego z niemal 20-letnim doświadczeniem. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży, umożliwia bezpieczne zautomatyzowanie produkcji, co przekłada się na wydajność przedsiębiorstw i jakość oferowanych przez nich produktów.

więcej >>
08.02.17

Poznajcie ofertę PENNY GONDEK. Podczas Targów LUBDREW firma zaprezentuje obrabiarki do drewna, mechanizacja tartaków, ostrzarki i maszyny do wyprawy pił, systemy oczyszczania powietrza i spalania odpadów drzewnych, suszarnie, W ofercie także także przemysłowe lasery pozycjonujące – projekcja w kolorze czerwonym, zielonym i niebieskim, projektory laserowe 2 i 3D, a także technika pakowania: taśmy poliestrowe, polipropylenowe i stalowe, urządzenia do pakowania ręczne, półautomatyczne i automaty oraz owijarki. Folie stretch, narożniki, kątowniki, inne akcesoria. 
więcej >>
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10