MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

20.03.2017

PEFC Polska na Targach Lubdrew

PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification Schemes - Program Zatwierdzenia Systemów Certyfikacji Leśnej) to niezależna, pozarządowa organizacją non-profit, której misją jest promocja trwale zrównoważonej gospodarki leśnej. Odbywa się ona poprzez certyfikację wykonywaną przez niezależne jednostki. Certyfikat PEFC potwierdza, że nabywcy drewna i wyrobów z papieru promują zrównoważoną gospodarkę leśną.
17.03.17

Blaty z naturalnego drewna dębowego

Drewnoland Design specjalizuje się w produkcji blatów klejonych z drewna litego dębowego. Są one bardzo wytrzymałe, co sprawia że idealnie nadają się do pomieszczeń takich jak kuchnia. Szeroki wachlarz kolorystyczny umożliwia dostosowanie blatu do stylistyki danej przestrzeni. Nowością w ofercie firmy są blaty warstwowe, obłogowane, czyli oklejone (wykończone) naturalnym drewnem, które cechuje trwałość i estetyka.
16.03.2017

Obrabiarki do drewna Felder

Felder Group oferuje bogatą paletę modeli obrabiarek marek takich jak: Felder, Format-4, Hammer. Maszyny dystrybuowane przez firmę charakteryzuje wytrzymałość i wielostronność, a także intuicyjny komfort obsługi oraz najwyższa produktywność. Obrabiarki Felder to nie tylko wysoka jakość pracy przy obróbce drewna, ale i dobra inwestycja na długie lata. W serwisie oferowanym przez firmę znajdują się także ustawienie, montaż, uruchomienie oraz pierwsza konfiguracja maszyny realizowane przez wykwalifikowanych specjalistów.
15.03.2017

Lider wśród klejów przemysłowych

Extrem to lider w dystrybucji i produkcji klejów przemysłowych. W jego ofercie znajdują się zarówno kleje własnej produkcji, jak i renomowanych producentów. Firma zaopatruje w swoje produkty przedsiębiorstwa z różnych gałęzi przemysłu, takich jak produkcja mebli tapicerowanych, sektor obróbki drewna, przemysł rozlewniczy, przemysł papierniczy, przemysł spożywczy i inne. Szeroki wachlarz oferowanych produktów daje możliwość dostosowania wyboru zarówno pod względem jakościowym, jak i cenowym. Kleje znajdujące się w asortymencie Extrem są nieszkodliwe dla środowiska oraz posiadają międzynarodowe atesty i certfikaty.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9