MLT

Fundamenty zalane. Trwają ciężkie prace.

Zapraszamy wkrótce

Aktualności

27.02.19

P.P.U.H. ELMAT Sp. z o.o. - Wybieramy najlepsze marki.

P.P.U.H. ELMAT Sp. z o.o. znalazł się w gronie wystawców Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2019! W ich bogatej ofercie można znaleźć maszyny i narzędzia do obróbki drewna takie jak pilarki, piły stołowe, okleinarki, frezarki, wyrówniarki czy grubościówki.

Firma ELMAT Wyznaje zasadę, że nie cena stanowi o atrakcyjności ich oferty, ale wysoka jakość sprzedawanych maszyn, doświadczenie pracowników oraz opieka serwisowa w czasie gwarancji i eksploatacji pogwarancyjnej.
więcej >>
27.02.19

HOBO SYSTEMS Sp. z o.o. Inteligentne zarządzanie energią twojej firmy na Targach LUBDREW

HOBO SYSTEMS Sp. z o.o zajmuje się optymalizacją kosztów energii elektrycznej zarówno w obszarze dystrybucji jak i sprzedaży, kompensacją mocy biernej, sterowaniem oświetleniem, integracją danych o zużyciu dla rozproszonych podmiotów sieciowych oraz analizą efektywności energetycznej. 

Dowiedz się jak jak możesz inteligentnie zarządzać energią w Twojej firmie. Zapraszamy na stoisko HOBO SYSTEMS na Targach LUBDREW!
więcej >>
21.02.19

22 marca 2019 spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim - autorem wiertarki ATUT

22 marca 2019 roku zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim - autorem innowacyjnej wiertarki ATUT.

Krzysztof Brzeziński otrzymał Złoty Medal MTP na targach DREMA 2015, a także złoty medal targów Brussels Eureka za innowacyjną WIERTARKĘ ATUT, której cechą charakterystyczną jest prostopadłościenny kształt budowy. Kształt ten sprawia, że elektronarzędzie daje użytkownikowi możliwość niezmiernie szybkiego a jednocześnie dokładnego pozycjonowania wiertła względem obrabianego materiału.
więcej >>
21.02.19

FELDER GROUP POLSKA Sp. z o.o. Tradycja – innowacja – perfekcja: decyzja bez ryzyka!

Sprawdzona tradycja i konsekwentna innowacja dla perfekcyjnej obróbki drewna! Tak właśnie można opisać firmę Felder Group Polska Sp. z o.o., która dołączyła do grona wystawców Targów Obróbki Drewna LUBDREW 2019!

Felder Group Polska jest jednym z wiodących dostawców obrabiarek do drewna zarówno dla rzemiosła, przemysłu, a także odbiorców prywatnych. Obrabiarki Felder gwarantują perfekcyjne wykonanie nawet najmniejszych i najbardziej wymagających detali.

więcej >>
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9